Inkarnator Honoriusz Mond to trzecia część trylogii Maxa Czornyja, która jest uznawana za jedną z najlepszych serii fantastycznych w polskim internecie.

W tej części autor przenosi nas do świata, w którym rządzi magia, a bohaterowie walczą o przetrwanie. Czytelnik ma okazję poznać nowych bohaterów i ich motywacje, a także dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się za kulisami świata przedstawionego w poprzednich częściach.

Inkarnator Honoriusz Mond Tom 3 – Max Czornyj: Złowieszczą przeszłość

W trzecim tomie “Inkarnatora Honoriusza Mond” Max Czornyj przenosi czytelników w czasy wojny. Bohaterowie stają się świadkami okrucieństwa, którego dopuszczają się ludzie. Złość i strach prowadzą do tragedii, a oni muszą zmierzyć się ze swoją przeszłością. Czy uda im się pokonać zło?

Max Czornyj: Wcielony w strach

Książka Maxa Czornyja “Inkarnator Honoriusz Mond Tom 3 – Wcielony w strach” to trzeci tom serii o przygodach tytułowego bohatera. Honoriusz Mond jest inkarnatorem, czyli osobą, która może wcielić się w dowolne zwierzę i zyskać jego cechy. W tej części książki Honoriusz musi stawić czoła swojemu największemu lękowi – lękowi przed psami. Aby pokonać strach, bohater będzie musiał przejść szereg prób i zmierzyć się ze swoimi demonami. Czy mu się to uda? Przekonajcie się sami!

Max Czornyj: Powrót do korzeni

W powieści “Inkarnator Honoriusz Mond Tom 3 – Max Czornyj: Powrót do korzeni” autor przedstawia czytelnikom historię człowieka, który wraca do swoich korzeni. Max Czornyj pokazuje, że niezależnie od tego, skąd się pochodzi, każdy może znaleźć swoje miejsce w świecie.

Bohater powieści Honoriusz Mond to człowiek, który urodził się i wychował w Rosji, ale po II wojnie światowej wraca do Polski. Jest on świadomy tego, że jego rodzina należała do elity carskiej i dlatego postanawia zmienić swoje nazwisko na Max Czornyj. Zmiana nazwiska ma symbolizować jego powrót do polskich korzeni. Powrót Honoriusza Monda/Maxa Czornyja do Polski to także powrót do jego rodzinnego miasta – Krakowa. W tym mieście bohater odnajduje swoją tożsamość i zaczyna nowe życie. Jest on szczęśliwy, ponieważ może być blisko swojej rodziny i przyjaciół. Autor pokazuje, że dla człowieka ważna jest rodzina i przyjaciele, a także to, skąd się pochodzi.

Bez kategorii Tags: