“Inkarnator Honoriusz Mond Tom 3” to książka Maxa Czornyja. Jest to trzeci tom serii o przygodach bohatera tytułowego.

Honoriusz Mond jest niezwykłym człowiekiem, który ma dar inkarnacji. Dzięki temu może żyć wiele różnych żywotów i doświadczać wielu przygód. W tej książce Honoriusz będzie musiał stawić czoła nowemu wyzwaniu. Tym razem jego przeciwnikiem jest diabeł, który chce go uwięzić w piekle.

Ostatni dzwonek

Właśnie upłynął ostatni dzwonek. Zostaliśmy w szkole na karę, a raczej ja. Wciąż nie mogę uwierzyć, że to się stało. Byłem tak blisko wyjścia… Ale cóż, trzeba było słuchać nauczyciela i wracać do lekcji. Nie mogę się doczekać, aż skończą się te trudne dni i wrócę do domu.

Ostatni dzwonek oznacza koniec lekcji, ale tego dnia było inaczej. Zostaliśmy w szkole na karę, a raczej ja. Wciąż nie mogę uwierzyć, że to się stało. Byłem tak blisko wyjścia… Ale cóż, trzeba było słuchać nauczyciela i wracać do lekcji. Nie mogę się doczekać, aż skończą się te trudne dni i wrócę do domu.

Niebezpieczna gra

Książka “Niebezpieczna gra” to trzeci tom serii “Inkarnator Honoriusz Mond”. Opowiada ona historię Honoriusza, który jest inkarnatorem i musi walczyć ze złem, aby ocalić świat. W tej części Honoriusz staje przed wyzwaniem pokonania Czarnego Maga. Aby to zrobić, musi on użyć swoich mocy i umiejętności. Książka jest pełna akcji i niesamowitych scen, które trzymają czytelnika w napięciu do samego końca.

Bez kategorii Tags: