Max Czornyj to urodzony w Niżnym Nowogrodzie pisarz, który przez lata mieszkał i pracował w Moskwie. W 2017 roku wrócił do ojczyzny i obecnie mieszka w Petersburgu. Jest autorem kilkunastu powieści, w tym bestsellerowej trylogii Inkarnator.

Inkarnator to powieść fantasy, która osadzona jest w świecie stworzonym przez autora. Głównym bohaterem jest Honoriusz Mond – czarodziej, który posiada niezwykłą moc inkarnacji. Dzięki tej umiejętności może on przybierać formy różnych istot – od zwierząt po smoki i demony.

Powieść składa się z trzech tomów i opowiada historię Honoriusza, który postanawia ochronić swoją rodzinę przed niebezpieczeństwem czyhającym na nią ze świata magii. Aby to zrobić, bohater musi stawić czoła potężnemu wrogowi i pokonać go w walce.

Najbardziej oczekiwana kontynuacja bestsellera!

Czytelnicy bestsellera Inkarnator Honoriusz Mond Tom 3 – Max Czornyj już nie mogą się doczekać kontynuacji tej fascynującej historii. W ostatnim tomie dowiedzieliśmy się, że Honoriusz Mond jest inkarnatorem, czyli kimś, kto ma możliwość wcielania się w inne osoby. W nowym tomie bohater będzie musiał stawić czoła kolejnym wyzwaniom i zmierzyć się z nowymi zagrożeniami. Czy uda mu się pokonać wszystkie przeszkody i odkryć prawdę o sobie? Tego dowiemy się już niebawem!

Czy Max Czornyj poradzi sobie z tak trudnym zadaniem?

Max Czornyj to młody, ale bardzo utalentowany pisarz. Jego pierwsza książka “Nocna zmiana” była bardzo dobrze przyjęta przez krytyków i czytelników. Teraz Max musi napisać kolejną książkę, która będzie jeszcze lepsza. Czy poradzi sobie z tak trudnym zadaniem?

Wierzę, że Max Czornyj poradzi sobie z tym zadaniem. Jest on bowiem bardzo ambitny i ma talent do pisania. Ponadto ma już doświadczenie w pisaniu książek, więc wie jak się do tego zabrać. Myślę, że Max napisze kolejną świetną książkę i dostarczy nam wszystkim jeszcze więcej emocjonujących chwil.

Inkarnator Honoriusz Mond Tom 3 – Max Czornyj przedstawia nową odsłonę swojego dzieła!

Inkarnator Honoriusz Mond Tom 3 – Max Czornyj przedstawia nową odsłonę swojego dzieła! W tej części książki, autor porusza tematykę życia po śmierci. Czytelnicy dowiedzą się, jak wygląda życie pozagrobowe oraz jakie są możliwości kontaktu z bliskimi, którzy odeszli. Ponadto, Max Czornyj przedstawi nowe spojrzenie na problem reinkarnacji. Inkarnator Honoriusz Mond Tom 3 to lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników fantastyki i horroru!

Bez kategorii Tags: