Repertuar

 

DATA Godzina Film CZAS KRAJ Kraj / gatunek wiek
3 wrz [poniedziałek]          
  19:00 DKF        
4 wrz [wtorek]          
  17:30 Krzysiu, gdzie jesteś   USA Familijny b/o
  19:30 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
5 wrz [środa]          
  17:30 Krzysiu, gdzie jesteś   USA Familijny b/o
  19:30 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
6 wrz [czwartek]          
  17:30 Krzysiu, gdzie jesteś   USA Familijny b/o
  19:30 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
7 wrz [piątek]          
  16:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  18:15 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:30 Zakonnica 96 USA Horror 15
8 wrz [sobota]          
  12:15 Biały Kieł 85 Francja, Luksemburg, USA Animacja Przygodowy b/o
  14:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  16:15 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  18:30 Gotti 105 USA Biograficzmy, kryminał 15
  20:30 Zakonnica 96 USA Horror 15
  22:20 Zakonnica 96 USA Horror 15
9 wrz [niedziela]          
  12:15 Biały Kieł 85 Francja, Luksemburg, USA Animacja Przygodowy b/o
  14:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  16:15 Gotti 105 USA Biograficzmy, kryminał 15
  18:15 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:30 Zakonnica 96 USA Horror 15
10 wrz [poniedziałek]          
  19:00 DKF        
11 wrz [wtorek]          
  16:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  18:15 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:30 Zakonnica 96 USA Horror 15
12 wrz [środa]          
  16:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  18:15 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:30 Zakonnica 96 USA Horror 15
13 wrz [czwartek]          
  16:00 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  18:15 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:30 Zakonnica 96 USA Horror 15
14 wrz [piątek]          
  16:00 Biały Kieł 85 Francja, Luksemburg, USA Animacja Przygodowy b/o
  17:45 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:00 Rozpruci na śmierć 91 USA Komedia kryminalna 18
  21:45 Zakonnica 96 USA Horror 15
  23:30 Zakonnica 96 USA Horror 15
15 wrz [sobota]          
  14:15 Biały Kieł 85 Francja, Luksemburg, USA Animacja Przygodowy b/o
  16:00 Biały Kieł 85 Francja, Luksemburg, USA Animacja Przygodowy b/o
  17:45 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:00 Rozpruci na śmierć 91 USA Komedia kryminalna 18
  21:45 Zakonnica 96 USA Horror 15
16 wrz [niedziela]          
  15:30 Biały Kieł 85 Francja, Luksemburg, USA Animacja Przygodowy b/o
  17:15 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  19:30 Rozpruci na śmierć 91 USA Komedia kryminalna 18
  21:15 Zakonnica 96 USA Horror 15
17 wrz [poniedziałek]          
  19:00 DKF        
  21:00 Zakonnica 96 USA Horror 15
18 wrz [wtorek]          
  17:45 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:00 Rozpruci na śmierć 91 USA Komedia kryminalna 18
19 wrz [środa]          
  17:45 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:00 Rozpruci na śmierć 91 USA Komedia kryminalna 18
20 wrz [czwartek]          
  17:45 Dywizjon 303. Historia prawdziwa 115 Polska, Wielka Brytania Wojenny 15
  20:00 Rozpruci na śmierć 91 USA Komedia kryminalna 18
21 wrz [piątek]          
  16:00 Księżniczka i smok 75 Rosja Animacja b/o
  17:30 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  19:45 Juliusz 97 Polska Komedia 15
22 wrz [sobota]          
  13:45 Księżniczka i smok 75 Rosja Animacja b/o
  15:15 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  17:45 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  20:00 Juliusz 97 Polska Komedia 15
23 wrz [niedziela]          
  13:15 Księżniczka i smok 75 Rosja Animacja b/o
  15:00 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  17:15 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  19:30 Juliusz 97 Polska Komedia 15
24 wrz [poniedziałek]          
  19:00 DKF        
25 wrz [wtorek]          
  17:15 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  19:30 Juliusz 97 Polska Komedia 15
26 wrz [środa]          
  17:15 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  19:30 Juliusz 97 Polska Komedia 15
27 wrz [czwartek]          
  17:15 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  19:30 Juliusz 97 Polska Komedia 15
28 wrz [piątek]          
  14:30 Księżniczka i smok 75 Rosja Animacja b/o
  16:00 Mała stopa   USA Animacja b/o
  20:30 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  21:30 Juliusz 97 Polska Komedia 15
29 wrz [sobota]          
  12:30 Księżniczka i smok 75 Rosja Animacja b/o
  14:00 Mała stopa   USA Animacja b/o
  15:45 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  18:00 Mała stopa   USA Animacja b/o
  19:45 Juliusz 97 Polska Komedia 15
30 wrz [niedziela]          
  12:00 Mała stopa   USA Animacja b/o
  13:45 Księżniczka i smok 75 Rosja Animacja b/o
  15:15 Mała stopa   USA Animacja b/o
  17:00 Zegar czarnoksiężnika   USA Fantasy b/o
  19:15 Juliusz 97 Polska Komedia 15